Real science. Real claims. Real people. Real results.

Real science. Real claims. Real people. Real results.

Nauka.

Jesteśmy kanadyjską firmą, która od 2011 roku zajmuje się tworzeniem produktów radzących sobie z problemami skóry w codziennym życiu. Jako pierwsi opracowaliśmy krem Nanoblur™ błyskawicznie rozjaśniający światło oraz optycznie niwelujący niedoskonałości. Najnowsze osiągnięcia naukowe i zastosowanie innowacyjnej technologii umożliwiły nam uzyskanie mierzalnych efektów spłycania drobnych linii i zmarszczek.

Postanowienia.

Codziennie pracujemy nad tym, żeby każda nasza klientka dobrze się czuła w swoim ciele, nie bała się pokazywać prawdziwej siebie – zarówno w życiu codziennym tak i w momencie niesamowitych przeżyć. Stworzyliśmy linię produktów do pielęgnacji skóry, które zapewniają mierzalne efekty oraz radzą sobie z potrzebami naszej skóry na co dzień: od niwelowania oznak wrażliwości skóry, poprzez niejednolity kolory skóry, aż po zmarszczki.

Ludzie.

Przemysł kosmetyczny potrafi być oderwany od rzeczywistości. Od przesadnych twierdzeń, poprzez retuszowane zdjęcia i rekomendacje celebrytów, bycie prawdziwym nie zdarza się zbyt często w branży beauty.  Zmęczeni oczekiwaniami, które nigdy się nie zrealizowały i zniechęceni powszechnym wzbudzaniem poczucia, że należy coś zmienić, żeby dobrze wyglądać stworzyliśmy Laboratorium Indeed Labs™ z misją dostarczania prawdziwych rezultatów, prawdziwym ludziom.

Rezultaty.

Staramy się być  prawdziwym mistrzem w każdym produkcie, który produkujemy i we wszystkim, co robimy. Używamy tylko wysokiej jakości, sprawdzonych składników aktywnych.

W Indeed Labs ™ wszystko dzieje się naprawdę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *