O nas
indeed laboratories nanoblur baner

Odkryj Indeed Labs™.

We Wanted Real.

Przemysł kosmetyczny potrafi być oderwany od rzeczywistości. Od przesadnych twierdzeń, poprzez retuszowane zdjęcia i rekomendacje celebrytów, bycie prawdziwym nie zdarza się zbyt często w branży beauty.

Zmęczeni oczekiwaniami, które nigdy się nie zrealizowały i zniechęceni powszechnym wzbudzaniem poczucia, że należałoby zmienić część siebie, żeby dobrze czuć się i wyglądać stworzyliśmy Laboratorium Indeed Labs™ z misją dostarczania mierzalnych rezultatów.

Stworzyliśmy linię produktów zaadresowanych do najbardziej uporczywych potrzeb skóry, z którymi borykamy się na co dzień: od niwelowania oznak wrażliwości, poprzez niejednolity kolory, aż po zmarszczki. Sprecyzowaliśmy Wasze oczekiwania i nazwaliśmy problemy, a następnie opracowaliśmy gamę produktów, które mają sobie z nimi poradzić – w sposób, który możemy zbadać i zmierzyć.

Nie podamy Wam sekretnej recepty na wieczną młodość. Poinformujemy Was za to jakich efektów możecie spodziewać się systematycznie stosując produkty Indeed Labs™  i wytłumaczymy w jaki sposób realizujemy założone cele. Naszymi narzędziami pracy są nauka, badania kliniczne oraz zastosowanie najbardziej zaawansowanej na dany moment technologii.

Używamy wyłącznie składniki aktywne najwyższej jakości, których skuteczność możemy wykazać. Pozbywamy się wszystkiego, co uważamy za zbędne. W składzie produktów Indeed Labs™ nie znajdziecie parabenów, perfum, niskiej jakości wypełniaczy, mylących oświadczeń i fantazyjnych reklam.

Indeed Labs™ to kanadyjska firma, która w 2011 roku stworzyła opatentowane rozwiązanie Nanoblur™ optycznie wygładzające i wyrównujące strukturę oraz koloryt skóry. Wielokrotnie nagradzana formuła to pierwszy kosmetyk na rynku o zdolności rozpraszania światła i błyskawicznego niwelowania niedoskonałości skóry. Naszym celem było sprawienie, żebyście czuli się swobodnie i komfortowo we własnej skórze oraz z dumą pokazywali swoją prawdziwą twarzy – bez retuszu i filtrów dostępnych na mediach społecznościowych.

Od tamtej pory nasze laboratorium nie przestało poszukiwać zaawansowanych technologicznie rozwiązań ukierunkowanych na rozwiązywanie uporczywych problemów skóry.

Tak powstała cała linia produktów Indeed Labs™. Powiedz nam z jakim problemem skóry się borykasz, a my znajdziemy rozwiązanie, po którym możesz spodziewać się mierzalnych rezultatów. Nie dążymy to abstrakcyjnych ideałów, ale chcemy, aby Twoja skóra wyglądała jak najlepiej jak to możliwe poprzez nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwązań.

Naszą inspiracją jesteś TY. Naszą pasją jest nauka. Naszą misją dostarczanie mierzalnych efektów Twojej skórze.

Real People. Real Science. Real Claims. Real Results.